Wersja do wydruku: PDF


Zapraszamy  nad ciepłe Morze Czarne ze złotymi piaskami.
Dla młodzieży to wiele możliwości świetnej zabawy i odkrycie pięknego, przyjaznego kraju. To także niezapomniane wakacje pełne słońca na piaszczystej plaży.
ZŁOTE PIASKI. Najbardziej reprezentacyjnej część Riwiery Czarnomorskiej - można by rzec PEREŁKI WYBRZEŻA BUŁGARSKIEGO. Kurort, bogaty jest w ogromną ilość atrakcji: baseny z fantazyjnymi zjeżdżalniami, parki rozrywki a przede wszystkim  szeroka, doskonale zagospodarowana szeroka plaża ciągnąca się na długości niemal 4 km. Złotym Piaskom od lat przyznawano prestiżową nagrodę Błękitnej Flagi.

TERMIN i KOSZT:
19.07 – 30.07.2024 - 3139 zł (oferta Fun Club) - 3070zł (oferta Univers)

DODATKOWO PŁATNE OBOWIĄZKOWO:
- opłata klimatyczna i administracyjna: 15EUR/os/turnus płatne w autokarze

Opcjonalne:
=> Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 200 PLN (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi),
=> rezerwacja miejsc w autokarze: 100 PLN/os.
=> prowiant w drodze powrotnej (ok. 5-10 EUR lub zakup we własnym zakresie),

Sugerowane kieszonkowe: 100 EUR. w tym ew. zakup prowiantu na drogę powrotną.   

PROGRAM :
Dzień 1.
Zbiórka. Wyjazd w godzinach porannych Łódź – parking przy stacji paliw E. Lecrec, ul. Inflancka 53. Planowany wyjazd  ok. 2-3 rano - dokładna godzina wyjazdu zostanie podana wkrótce. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry, Rumunię.
Dzień 2. Przyjazd do hotelu w godzinach przedpołudniowych, zakwaterowanie – doba hotelowa od godziny 14.00. Pierwszy posiłek obiad. Spotkanie organizacyjne – przekazanie informacji o programie wyjazdu, wycieczkach fakultatywnych i okolicy. Kolacja. Nocleg.
Dzień 2-10. Pobyt w Złotych Piaskach. W trakcie pobytu: Zapraszamy na spacery, korzystamy z plaży. Uczestniczymy w imprezach fakultatywnych.
Dzień 11. Śniadanie, czas wolny, wykwaterowanie i złożenie bagażu we wskazanym przez rezydenta miejscu. Czas na ostatnie zakupy. Wyjazd do kraju w godzinach wieczornych.
Dzień 12. Planowany przyjazd na miejsce zbiórki w godz. nocnych. Zakończenie imprezy.

W drodze do Bułgarii i powrotnej autokar zatrzymuje się przy restauracji w okolicach granicy polskiej. Orientacyjny koszt obiadu to około 35-40 zł. (płatne we własnym zakresie)

Proponujemy wycieczki fakultatywne (wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób):

=> Jacht piknik
- Rejs jachtem po Morzu Czarnym to doskonała szansa na delektowanie się morskim powietrzem, podziwianie widoków, wędkowanie i zajadanie się morskimi specjałami. W programie: kąpiel w morzu, czas na snorkeling oraz obiad z napojami na jachcie, CENA ok. 35 EUR/os.
=> Clubbing w Złotych Piaskach - Złote Piaski od lat królują na imprezowej mapie Europy. Co roku w klubach bawią się tysiące młodzieży z całej Europy. Arrogance Club to zdecydowanie najbardziej popularny klub nocny w Złotych Piaskach. Czekają tutaj na Was znakomici DJ-e grający różnorodną muzykę na kilku salach: HOUSE HALL, R'n'B + RETRO HALL, PARTY HALL, LOUNGE HALL oraz BILLIARD
HALL. Z kolei największą dyskoteką w kurorcie jest PR Club. Niezwykła atmosfera, dobra muzyka oraz taras z widokiem na morze sprawiają że PR Clubjest imprezowym centrum Złotych Piasków. Wyjścia na dyskoteki zawsze odbywają się pod opieką opiekunów. CENA ok. 15 EUR- jedna wejściówka; ok. 35 Euro- pakiet 3 wejściówek
=> Delfinarium w Warnie - wycieczka półdniowa. Spotkanie z przyjaznymi ssakami i wspaniałe widowisko w jednym cena ok. 200 zł.

Więcej inf. na stronie głównego organizatora B.T Fun Club
https://obozymlodziezowe.pl/bulgaria

ŚWIADCZENIA:
=> transport klimatyzowanym komfortowym autokarem (z barkiem, dvd, wc, klimatyzacją)  
=> 9 noclegów w hotelu Rodina Zdravets****,
=> wyżywienie All Inclusive 24h.
Usługa all inclusive obejmuje śniadanie, lunch i kolację w formie bufetu w restauracji głównej. Napoje i przekąski poza posiłkami głównymi.
=> ubezpieczenie KL, NNW, Turyst. Fundusz Gwarancyjny i Turyst. Fundusz Pomocowy
=> opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i ratownika.

Na wyjazd niezbędny paszport lub dowód osobisty!!!
Wskazane posiadanie karty Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego.