Wersja do wydruku: PDF


Zapraszamy nad ciepłe Morze Czarne ze słonecznym brzegiem.
Dla starszych to wspomnienie gorącej młodości z lat 70-tych, a dla współczesnej młodzieży to wiele możliwości świetnej zabawy i odkrycie pięknego, przyjaznego kraju.        
Słoneczny Brzeg - to najbardziej reprezentacyjna część Riwiery Czarnomorskiej, położony jest nad malowniczą zatoką, osłoniętą pasmem gór. Swoją nazwę zawdzięcza nasłonecznionym  piaskom, rozciągającym się na szerokich plażach o długości ok. 8 km. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Kurort słynie z wielu atrakcji: baseny z fantazyjnymi zjeżdżalniami, wypożyczalniami sprzętu wodnego, kawiarniami i tawernami. Niewątpliwie do większych atrakcji Słonecznego Brzegu należą także tętniące życiem dyskoteki.

TERMIN i KOSZT:
27.06 – 08.07.2019 - 1760 zł
02.08 – 13.08.2019 - 1860 zł

DODATKOWO PŁATNE OBOWIĄZKOWO:
- ubezpieczenie KL i NNW – 60zł - płatne w biurze  
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 10zł - płatne w biurze      
- opłata klimatyczna i administracyjna: 15EUR/os/turnus płatne w autokarze

PROGRAM :
Dzień 1.
Zbiórka godz. 2:00. na parkingu przy stacji paliw E.Leclerc, ul. Inflancka 53. Wyjazd 2.30. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry oraz Rumunię. W trakcie przejazdu standardowe postoje.
Dzień 2.
Przyjazd do Bułgarii w godzinach przedpołudniowych, spotkanie organizacyjne, obiad, zakwaterowanie, kolacja. Nocleg.
Dzień 3-10.
Pobyt w Słonecznym Brzegu.   
W trakcie pobytu:
POZNAJ Z NAMI SŁONECZNY BRZEG! Największy i najbardziej popularny kurort w Bułgarii, Przejdź się najdłuższą plażą na Bałkanach, zachwyć się różnorodnością atrakcji w ścisłym centrum – skoki na bungee, trampoliny, diabelski młyn, mini wesołe miasteczko oraz poczuj prawdziwie młodzieżowy klimat miasta nocą! To zabytkowe miasto położone na wybrzeżu Morza Czarnego często nazywane jest perłą Morza Czarnego. Ze względu na swoją wyjątkową wartość historyczną, miasto zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, Spacery: do Św. Włazu, gdzie mieści się duża liczba sklepów i restauracji ok. 4 km od Słonecznego Brzegu, po najdłuższej plaży na Bałkanach - ma ona około 8 km długości. Słodkie lenistwo czyli kąpiele słoneczne i morskie Gry i zabawy na plaży – turnieje sportowe: plażówki, frisbee, piłka wodna, nożna, siatkówka, zajęcia terenowe nad brzegiem morza, zabawa w inżynierów z piasku, zbudowanie najfajniejszego loga obozów młodzieżowych. Konkursy: największy zamek z piasku, najlepsze, najśmieszniejsze oryginalne zdjęcie z obozu, filmik oddający życie obozowe, pokaz mody, wybór miss i mistera, Wieczorne kąpiele pod gwiazdami pod opieką ratowników przy dobrych warunkach pogodowych. To są WASZE wakacje!
Dzień 11.
Śniadanie, czas wolny, wykwaterowanie i złożenie bagażu we wskazanym przez rezydenta miejscu. Obiad. Wyjazd do kraju w godzinach popołudniowych. Na drogę prowiant.  
Dzień 12.
Planowany przyjazd na miejsce zbiórki w godz. wieczornych.

Proponujemy wycieczki i imprezy fakultatywne:
Opłata za wycieczki u rezydenta na miejscu.

Wieczór Bułgarski –
niezapomniane spotkanie z Bułgarską kulturą i obyczajami. Kolacja w tradycyjnej bułgarskiej restauracji, program dla dzieci, pokazy tańców ludowych, wspólna zabawa - koszt 20€
Rejs statkiem -
program artystyczny i animacje dla dzieci, napoje w cenie - koszt 20 €
Neseber –
wyprawa piesza z przewodnikiem do miasta zaliczanego do pomników kultury, jednego z dziewięciu obiektów w Bułgarii pod opieką UNESCO – koszt 15€ (z przewodnikiem min 30 osób)
Sozopol –
wycieczka do jednego z najstarszych miast na półwyspie Morza Czarnego. W programie dodatkowo zwiedzanie klasztoru św. Jerzego (Pomorie) oraz rejs statkiem po rzece Ropotamo, obiad - koszt 35€
Stambuł -
całodniowa wycieczka do największego i najpiękniejszego miasta Turcji. W programie wycieczki zwiedzanie Zwiedzanie europejskiej części miasta autokarem, zwiedzanie Błękitnego Meczetu, Hipodromu, przejazd przez Most Bosforski do azjatyckiej części miasta, obiad. - koszt ok. 75 € + ok. 25 € wiza.
Uwaga!
Do Turcji obowiązkowy paszport ważny min. 3 miesiące!

ŚWIADCZENIA:
Zakwaterowanie -
Hotel Teen Palace; Luksusowy kompleks hotelowy oddalony ok. 400 METRÓW OD SZEROKIEJ, PIASZCZYSTEJ PLAŻY. Zakwaterowanie w apartamentach z łazienką, klimatyzacją, lodówką, balkonem, TV. Każdy apartament (5-6 os.) posiada od 2 do 3 sypialni. Do dyspozycji obozowiczów na terenie kompleksu znajdują się: boisko sportowe, stół do bilarda, stół do ping-ponga, sala dyskotekowa, scena do animacji. Przy kompleksie znajdują się liczne kawiarnie i supermarkety. Kompleks jest oddalony około 15 minut spacerem od centrum. Hotel Teen Palace słynie z BOGATYCH ANIMACJI.
Transport klimatyzowanym komfortowym autokarem
(z barkiem, dvd, wc). Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym może odbywać się od granicy Polski.
Opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz ratownika
Wyżywienie all inclusive:
9 śniadań, 9 obiadów, 9 kolacji  + obiad w dniu wyjazdu. Sugerowane ok 10- 15€ na prowiant na drogę powrotną.

Na wyjazd niezbędny paszport lub dowód osobisty!!!
Wskazane posiadanie karty Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego.