Wersja do wydruku: PDF


Bogate walory przyrodnicze i turystyczne: szerokie, czyste plaże, morski klimat i bliskość wielu atrakcji sprawiają, że we Władysławowie można przeżyć wspaniałe wakacje. Nawet wieczorem plaża oferuje tu niezapomniany widok latarni morskiej w Rozewiu na tle zachodzącego słońca.

TERMIN i KOSZT:
27.06 - 06.07.2020 - 1280zł


PROGRAM :
Dzień 1. Zbiórka na parkingu na wprost Szkoły Filmowej Łódź, ul. Targowa 61/63. Wyjazd  9:15. Przejazd  o Władysławowa. Po drodze zwiedzamy Toruń, którego Stare Miasto wpisane jest na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Będziemy mieli okazję podziwiać m.in: Ratusz Staromiejski, dom i pomnik M. Kopernika, Krzywą Wieżę, ruiny Zamku Krzyżackiego. Będzie też czas na zakup legendarnych toruńskich pierników. Po przyjeździe do ośrodka obiadokolacja.
Dzień 2-9. Tu znajdziecie wszystko to, co potrzebne na wakacjach. W trakcie pobytu m.in. kąpiele i plażowanie, gry, zabawy, dyskoteki oraz udział w imprezach plenerowych.  
Wycieczka do Gdańska, miasta, które zdecydowanie wyróżnia się spośród innych na wybrzeżu Bałtyku. Dziś uwagę  przyciągają miejsca i przedmioty związane ze „złotym wiekiem miasta”. Niezapomniany jest spacer po Długim Targu, Dwór Artusa, Fontanna Neptuna, Złota Kamieniczka czy Zielona Brama. Będziemy też na gdańskiej plaży i molo w Brzeźnie.
Wycieczka  po Półwyspie Helskim czyli rybie sprawy. Spacer po dawnej osadzie rybackiej i wizyta w fokarium (zobaczymy jak się mają bałtyckie foki pod okiem opiekunów i treserów).
Wycieczka do latarni morskiej w Rozewiu - najstarszej na polskim wybrzeżu. Przylądek Rozewie – obecnie rezerwat przyrody, porasta stary bukowy las z 200-letnimi okazami drzew. Przez klif prosto na plażę prowadzi nasza droga…
Wizyta w  Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie. Spacer Aleją Gwiazd Sportu oraz możliwość wstępu na kompleks basenowy „Aquarius” (ok. 18 zł/godz. – niezbędny czepek)
Podczas pobytu proponujemy także:
Dyskoteki, Olimpiadę na wesoło,
Zajęcia na niepogodę, konkursy
Dzień 10.
Po śniadaniu wykwaterowanie. Spacer nad morze. Wyjazd na miejsce zbiórki.

Wycieczka fakultatywna:
- Aqua Park Reda –
Pobyt 3 godziny !!! www.aquaparkreda.pl/ - Z paszczy rekina prosto przez akwarium z prawdziwymi rekinami - najlepsza zjeżdżalnia na świecie.
- Przestronny basen z postumentem morskiego potwora i gigantycznym wiadrem wylewającym wodę.
- Basen dla najmłodszych
ze wspaniałym okrętem wyposażonym w siedem zjeżdżalni.
- Szeroka na 3 i długa na 48 metry zjeżdżalnia.
Pofalowana struktura sprawia, że każdy zjazd jest  inny. Na zjeżdżalni bawić się można zarówno na pojedynczych jak i podwójnych pontonach. Dodatkowy koszt z transportem – 60 zł/os przy min 35 os.
ŚWIADCZENIA:
Transport – autokar
Zakwaterowanie - pensjonat Azymut - Władysławowo Chłapowo. Pokoje z łazienkami.
Wyżywienie pełne.
Wycieczki i wstępy wg opisu w programie, gry, zabawy.
Opieka kadry pedagogicznej i ratownika.
Ubezpieczenie NNW.