Wersja do wydruku: PDF


Zakopane należy do najbardziej znanych miejscowości turystycznych Polski. Moda na Zakopane, nie tylko nie ustaje, ale przyciąga z roku na rok coraz to więcej turystów i wczasowiczów, którzy wyjeżdżając spod Tatr obiecują sobie częste tu powroty. Popularność tę zawdzięcza nie tylko troskliwie pielęgnowanemu folklorowi lecz także wielu możliwościom jakie Zakopane oferuje swoim gościom.


TERMIN: 11.01 – 17.01.2020

KOSZT: 895 zł (7 dni)


PROGRAM:
Dzień 1. Zbiórka na parkingu na wprost Szkoły Filmowej Łódź, ul. Targowa 61/63. Wyjazd  08:30. Przejazd na miejsce zakwaterowania. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 2-6. Pobyt na zimowisku. W programie m.in.:
=> Zwiedzanie Zakopanego. Trafiamy w jego serce-bazar pod Gubałowką. Tutaj sprawdzimy co to oscypek, a co bundz. Zobaczymy drewniane rzeźby, narzędzia, kożuchy i ciupagi. Zwiedzanie nie ominie Starego Cmentarza na Pęksowym Brzyzku. Tu spoczywają znani narciarze, skoczkowie, pisarze i wielu innych, którzy swoje życie związali z Tatrami. Dzień zakończy spacer pod skocznie: Małą i Wielką Krokiew oraz jak przystało na prawdziwych ceprów spacer po Krupówkach.
=> Góralska watra (czyli ognisko) z pieczeniem kiełbasek
=> Spotkanie z góralem na wesoło.
=> nie zabraknie także zabaw na śniegu, zajęć integracyjnych i dyskotek
=> dla chętnych narciarzy dowóz gratis na wyciągi
Dzień 7. Wyjazd w godzinach południowych. Prowiant na drogę powrotną. Planowany powrót ok. 19:30. 


Wycieczki fakultatywne:(przy min. 25 osobach):
=> Termy Chochołowskie: wejście do 3 godzin - 50zł./ os. Wejście wieczorne po 19.00 – 35zł
=> Kulig – 35zł./os.


DLA CHĘTNYCH :
Dla narciarzy gwarantujemy dojazd autokarem GRATIS na wybrane wyciągi narciarskie:

Stacja Narciarska Witów-Ski

Stoki stacji narciarskiej Witów-Ski dobrane są zarówno dla początkujących amatorów, jak i dla wytrawnych narciarzy oraz snowboardzistów.
Wszystkie trasy są odpowiednio naśnieżone, oświetlone oraz nagłośnione.
Bezpieczeństwo zapewnia wyszkolona kadra TOPR-U, jak również ochrona posiadająca licencję oraz monitoring rozmieszczony na obszarze całego stoku.
Do Państwa dyspozycji oddano restauracje regionalne zlokalizowane w okolicach Stacji, wypożyczalnie narciarskie oraz szkołę znanej snowbordzistki Jagny Marczułajtis

Stacja Narciarska Polana Szymoszkowa  

Polana Szymoszkowa to stacja narciarska, której niezaprzeczalnym atutem są przepiękne widoki na panoramę Tatr. Dla narciarzy i snowboardzistów dostępne są dwie koleje linowe. Duża kolej sześcioosobowa biegnąca na szczyt Gubałówki to propozycja dla wprawnych w zjeździe oraz turystów żądnych widoków. Przy górnej stacji znajdują się bary i restauracje z panoramicznym widokiem. Mniejsza kolej biegnąca do połowy stoku to idealna propozycja to początkujących adeptów sportów zimowych, którzy w bezpieczny sposób chcą szkolić swoje umiejętności.
                             
Informacje dla uczestników zimowiska:
=> Cena nie zawiera kosztów korzystania z wyciągów i ski-servisu
=> Dla początkujących narciarzy możliwość wynajęcia  instruktora narciarskiego - chętnych prosimy o zgłoszenie przed wyjazdem, cena zależy od wielkości grupy
=> Wypożyczalnia nart i ski-servis na miejscu koszt ok 25-30zł/komplet/dzień.

Uwaga: obowiązuje zakaz jazdy bez kasków dzieci w wieku do 15 lat!


ŚWIADCZENIA:
- przejazd autokarem lub busem (pozostaje do dyspozycji grupy)
- zakwaterowanie DW. Harnaś 2 położony w zacisznym miejscu z widokiem na Tatry zachodnie i masyw Giewontu. Obiekt znajduje się na dużej działce. Pokoje 3-4 os. z łazienkami i TV. Internet bezprzewodowy Wi-Fi dostępny w każdym pokoju. Grill zewnętrzny i miejsce na ognisko. Stołówka w budynku obok. Do dyspozycji gości m.in.: sala dyskotekowa, piłkarzyki, ping-pong.           
- wyżywienie: 3 posiłki dziennie – dobre i dużo!
- wycieczki i zajęcia - jak w programie
- opieka pedagogiczna - ubezpieczenie NNW