Wersja do wydruku: PDF


Wszystkich żądnych wiedzy i umiejętności artystycznych zapraszamy do „Zatoki Zabłockich” ośrodka położonego nad urokliwym jeziorem.

TERMINY:
16.07 - 30.07.2023

KOSZT: 3100zł

PROGRAM :
Dzień 1 (niedziela). Zbiórka godzina 8:30 - KFC Pasaż Łódzki Al. Jana Pawła II 28. Wyjazd godz. 9:00. Przejazd do ośrodka. Po przyjeździe zakwaterowanie. Obiad. Zapoznanie z terenem ośrodka. Kolacja. Nocleg.
Dzień 2-14. Ośrodek Wypoczynkowy "Zatoka Zabłockich" - Miejscowość Chomiąża Księża to świetny pomysł na wypoczynek z dala od wielkich miast i kurortów. Ośrodek Zatoka Zabłockich położony jest nad Jeziorem Ostrowieckim z plażą, pomostem i wyznaczonym miejscem do kąpieli. Oferuje komfortowe warunki pobytu w pensjonacie i w nowych domkach inspirowanych stylem norweskim. Do dyspozycji uczestników wypoczynku sale do prowadzenia zajęć a ponadto altany z grillem i miejsce na ognisko. Dodatkowo na 4 hektarach ogrodzonego terenu dla chętnych boisko do siatkówki, plac zabaw, dwa stawy oraz grotę skalną z wodospadem. Na nasze zgrupowanie jadą jak zwykle z nami wspaniali instruktorzy oraz wspaniała Pani Łania. Ten skład zapewni Wam wiele wrażeń i dobrą zabawę. W trakcie pobytu zapewniamy warsztaty – plastyczne, teatralne i muzyczne!!!

Program turystyczny - wycieczki fakultatywne.
=> Wycieczka autokarowa do Poznania. Wyjazd po śniadaniu na cały dzień z prowiantem na drogę. Rozpoczynamy od wizyty na Ostrowie Tumskim. To tu, na wyspie leżącej w widłach Warty i Cybiny, legendarny Lech założył gród, który nazwał Poznaniem na pamiątkę spotkania po latach i wzajemnego rozpoznania się trzech braci: Lecha, Czecha i Rusa. Po zwiedzaniu przejeżdżamy do Starego Poznania. Poznając historię zobaczymy wspaniały renesansowy ratusz, pastelowy rynek
z pręgierzem i fontanną Prozerpiny przy której przyjemnie jest choć na chwilę przysiąść. Obok ratusza,  domki budnicze - kamieniczki drobnych sklepikarzy i handlarzy z XVI w. W ich podcieniach rozkładają kramy artyści, rzemieślnicy i sprzedawcy pamiątek.
Wstępy:
Wariant 1. Zwiedzanie Katedry Katedra św. Piotra i Pawła to nekropolia Piastów - Bolesława Chrobrego, Mieszka II, Kazimierza Odnowiciela i Przemysła II. - to kolebka polskiego państwa i kościoła, świadek polskiej historii. Zwiedzanie Rezerwatu Archeologicznego na Ostrowie Tumskim  
Wariant 2. Zwiedzanie Katedry j.w oraz Palmiarni jednej z największych w Polsce
Wybór wariantu zwiedzania nastąpi po głosowaniu
Powrót na obiadokolację.
Dodatkowy koszt: 85zł. Min. 40os. koszt ze wstępami j.w. Przewodnik w Poznaniu

=> Wycieczka autokarowa do Bydgoszczy. To miasto o bogatej historii Podstawowym i oryginalnym walorem Bydgoszczy jest jednak symbioza Starówki z rzeką: kanały, budowle hydrotechniczne, bulwary, nabrzeża i kaskady.
wizyta w Muzeum Historii Brudu i Mydła – tu wysłuchamy niewiarygodnych opowieści o modach na bycie nieumytym oraz sami wyprodukujemy swoje mydełko. Rejs tramwajem wodnym po Brdzie.
Dodatkowy koszt ze wstępami: 80zł. Min. 40 os.

Dzień 15. Po śniadaniu wykwaterowanie. Wyjazd ok godziny 11:00. Przejazd na miejsce zbiórki. Planowany przyjazd ok . godz. 13:30 – 14:00.


ŚWIADCZENIA:
=> Zakwaterowanie Ośrodek Zatoka Zabłockich - opis wyżej. W budynku znajduje się jadalnia oraz sale do zajęć lub ćwiczeń. Na terenie ośrodka znajdziemy także boiska, miejsce na grill i ognisko. Do naszej dyspozycji na czas pobytu oddana będzie duża sala do prowadzenia zajęć. Pokoje 3-5 osobowe z łazienkami. Przed wyjazdem prosimy o deklarację wyżywienia – wegetariańskie lub zwykłe.
=> Wyżywienie – 3 posiłki dziennie – śniadania bufet, obiady serwowane, kolacje.
=> Przewóz autokarem.
=> Zajęcia oraz materiały plastyczne w koszcie imprezy.
=> Opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.
=> Ubezpieczenie NNW.