Wersja do wydruku: PDF


Atrakcyjny nadmorski kurort w środowej części wybrzeża: szeroka, piaszczysta plaża, czyste morze, korzystny mikroklimat z dużym nasłonecznieniem. Nasi koloniści będą mogli tutaj zdrowo wypoczywać. Głównymi atrakcjami Darłówka są: rozsuwany most na Wieprzy, latarnia morska z 1885 r., ścieżka  spacerowa z Darłówka do Darłowa oraz Park Wodny, gdzie na amatorów wodnych szaleństw czeka wiele atrakcji. Nasz ośrodek położony jest w spokojnej dzielnicy w odległości ok. 10 min. spaceru od morza.

TERMIN:
10.07 - 20.07.2020


KOSZT: 1690zł

PROGRAM :
Dzień 1. Zbiórka na parkingu na wprost Szkoły Filmowej Łódź, ul. Targowa 61/63. Wyjazd 8:30. Przejazd do miejsca zakwaterowania. Obiadokolacja. Zakwaterowanie. Nocleg.
Dzień 2-10. Tu znajdziecie wszystko to, co potrzebne na wakacjach.
CODZIENNE ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
– projekty, zajęcia ruchowe, gry, prezentacje.
Gra JOKERPOLY
Każdy uczestnik otrzymuję na początek kolonii 300 euro, zamawia i płaci po angielsku za każdy posiłek (śniadanie 10 euro, obiad 15 euro, kolacja 10 euro). Można też zarabiać pieniądze za różne aktywności w czasie kolonii.
Zajęcia sportowe turnieje, zawody, wyścigi, gry zespołowe.
Zajęcia teatralne
- występ po angielsku transmitowany na żywo w internecie na koniec kolonii pt. "Peter Pan"
Dyskoteki, Wybory MISS I MISTERA, TALENT SHOW
Dzień 11. Po śniadaniu wyjazd (na drogę prowiant). Planowany przyjazd na miejsce zbiórki ok. 18:00. – 18:30.

ŚWIADCZENIA:
Transport – autokar
Zakwaterowanie - Pensjonat Atol www.atoldarlowko.pl.
Przytulne pokoje 2- 5 osobowe z łazienkami. Internet wi-fi. Świetlica, piłkarzyki. Własny teren: miejsce na ognisko, ogródek, boiska, ping- pong, zadaszone ławy, plac zabaw, grill, trampolina.
Wyżywienie pełne.
Wycieczki i wstępy wg opisu w programie, gry, zabawy, język angielski
Opieka kadry pedagogicznej i ratownika
Ubezpieczenie NNW

Program turystyczny:
Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego.
„Kraina wody, wiatru i piasku” to Słowiński Park Narodowy: przymorskie jeziora, bagna, łąki, torfowiska, bory i lasy i przede wszystkim wydmowy pas mierzei z ruchomymi wydmami, które osiągają wysokość ponad 30 m. SPN uznany został przez UNESCO za światowy rezerwat biosfery. Przejazd na wydmy w 1 stronę melexami. Powrót plażą pieszo.
Wycieczka tramwajem wodnym do Darłowa.
Na Starym Mieście w Darłowie znajdziemy cenne zabytki z XIV-XV w., w tym jedyny w Polsce dwunastoboczny kościół w stylu skandynawskiego gotyku oraz ratusz i Pomnik Rybaka.
Zwiedzanie latarni morskiej w Darłówku,
a z niej piękny widok na wychodzące w morze statki. Pierwsze wzmianki o światłach przy ujściu rzeki Wieprzy pochodzą z 1715 roku ! Zobaczymy też porty – rybacki i jachtowy
Wycieczki fakultatywne - za dopłatą:
Wycieczka do Kołobrzegu oraz do Centrum Rozrywki Zieleniewo Wioska indiańska, Western city, Mini-zoo - czeka na nas trzygodzinna kumulacja atrakcji Dziki Zachód Show w tym: zwiedzanie stadniny, przejażdżka konna, bryczką, strzelanie z łuku, ognisko w wigwamie, kowbojska karuzela, indiańskie narty, zabawa z zespołem muzycznym, konkursy (m.in. dojenie kóz, szukanie złota), show - pokazy z udziałem koni. Kołobrzeg miał charakter miasta-twierdzy, zbudowano tu fortyfikacje, z których mury przy plaży zachowały się do dzisiaj. Jest tutaj port handlowy, pasażerski, rybacki i jachtowy, molo o długości 220 m, latarnia morska oraz Stare Miasto, którego perełką jest ratusz. Uwaga: min 30 chętnych Koszt ok. 45 zł.
Rejs statkiem po Bałtyku - Koszt ok. 25 zł.

Wizyta w Parku Wodnym Jan w Darłówku - zapraszamy na jedyny nad Bałtykiem Kompleks Rekreacyjno-Basenowy z morską wodą. Atrakcje: basen sportowy (25m. x 12,5m.), basen rekreacyjny duży i mały połączony z basenem zewnętrznym, „dzika rzeka”, dwie zjeżdżalnie 104 m. i 70 m. TURBO, dwie ślizgawki wewnętrzne, sauny i jacuzzi). Koszt 1 godz. ok. 15zł/1,5 godz – ok 20 zł

Zabawa w Family Park Balticlandia - Aquapark Balticlandia znajduje się tuż przy plaży i zapewnia mnóstwo atrakcji dla dużych i małych w tym: basen z podgrzewaną wodą, 2 tory do pływania, zjeżdżalnia Anaconda dł. 40 m., zjeżdżalnia Kamikaze dł.12m., zjeżdżalnia Multislide 2-torowa, bicz wodny, który jest uznaną metodą odmładzania organizmu i zwiększenia jego odporności, jacuzzi z chłodziarką. Koszt ok. 25 zł/2 godz.

Park Linowy „Nad Bałtykiem”. Jest to sposób na aktywną formę rozrywki. Trasy o różnej trudności. Park Linowy znajduje się przy Alei Parkowej w Darłówku Zachodnim. Koszt ok. 15 zł.
Leonardia - inteligentna rozrywka  Park odpoczynku i dobrej zabawy znajduje się we wsi Krupy. Tu znajduje się około stu gier jedno i wieloosobowych. Proste zasady sprawiają, że zabawa jest wspaniałą rozrywką dla najmłodszych i tych nieco starszych graczy. Koszt 15 zł./3 godz.